اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

55 ابزار برای سئو سایت

برای بالا بردن رتبه سایت در نتایج موتورهای جستجو ابزارهای پولی فراوانی وجود دارد اما در کنار این ابزارها می توانید از ابزارهای رایگانی که در اینترنت موجود هستند نیز استفاده کنید. سعی می کنیم در چند مقاله 55 ابزار برای سئو سایت را در مجله سایت خدمت شما معرفی کنیم تا بتوانید با استفاده از آن به نتایج بهتری برسید.

در اینترنت ابزارهای رایگان فراوانی وجود دارد اما تمرکز ما بر روی بهترین این ابزارهاست.

ابزارهای آنالیز

بهترین ابزارها برای تجزیه و تحلیل عملکرد جستجو ، نظارت بر SERP ها ، کلمات کلیدی و تجزیه و تحلیل رقبا:

BING WEBMASTER TOOLS

در حالی که سرچ کنسول گوگل در اینترنت در حال قدرت نمایی است کاربران ابزار بینگ را فراموش کرده اند. Bing Webmaster Tools مجموعه کاملی از امکانات شامل تجزیه و تحلیل سایت، بررسی کلمات کلیدی و غیره را شامل میشود.

ابزار: Bing Webmaster Tools

ابزار مشابه و مفید: yandex Webmaster

55 ابزار برای سئو سایت - datastudio

DATA STUDIO

اگر نیاز به ادغام داده های مختلف از منابع مختلف (مثلاً کنسول جستجو و Google Analytics) دارید می توانید با استفاده از این ابزار داده های خود را به شکل نمودار گرافیکی درآورده و آن را به اشتراک بگذارید. لازم به ذکر است برای استفاده از این ابزار نیاز دارید آی پی خودتان را تغییر دهید.

ابزار: Data Studio

ENHANCED GOOGLE ANALYTICS ANNOTATIONS

از کجا مطلع میشوید که افزایش یا کاهش ترافیک سایت شما به علت آپدیت گوگل آنالیز است یا موارد دیگر؟ این افزونه برای مرورگر کروم پیشنهاد شده است و داده های اضافی را در بالای تحلیلگر شما به نمایش می گذارد بنابراین می توانید به راحتی تصاویر را برای مشتری بفرستید.

ابزار: Enhanced Google Analytics Annotations

ابزار مشابه و مفید: Panguin ToolZeo Tools

GOOGLE ANALYTICS

گوگل آنالیتیک یا همان ابزار تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل بزرگترین ابزار آنالیز ترافیک سایت در روی کره زمین است. این ابزار قدرتمند در کنار سایر محصولات گوگل نظیر سرچ کنسول و Data Studio کمک بسیاری به صاحبان وب سایت می رساند.

ابزار: Google Analytics

ابزار مشابه و مفید: ClickyOpen Web Analytics

SEARCH CONSOLE

احتمالاً مفیدترین ابزار رایگان سئو در این لیست گوگل سرچ کنسول است. تصور اینکه انجام سئو مدرن بدون دسترسی به داده های موجود در گوگل سرچ کنسول انجام شود، دشوار است. این ابزار جایی است که می توانید اطلاعات قابل اعتمادی در مورد چگونگی خزیدن و مرتب سازی سایت شما توسط گوگل بیابید و یکی از تنها مکان هایی است که می توانید داده های کلیدی را بدست آورید.

ابزار: Search Console

55 ابزار برای سئو سایت - Hero

KEYWORD HERO

آیا در زمان جستجو برای کلمات کلیدی با کلمه not provided روبرو شده اید؟ این ابزار برای حل این مشکل با تعداد زیادی فرمول ریاضی و ماشین پیشرفته کار می کند و مشکل را حل می کند. این یک سیستم عالی نیست ، اما برای کسانی که در تلاشند تا کلمات کلیدی با سایت مطابقت دهند، این داده ها می توانند یک گام ارزشمند در جهت درست باشند.

ابزار: Keyword Hero

MOZCAST

حاصل ترکیب افکار دکتر پیت و بررسی نتایج گوگل ایجاد MozCast بود. این ابزار تغییرات در الگوریتم سرچ گوگل را بررسی می کند و هر زمانی که احتمال تغییرات شدید در الگوریتم گوگل باشد را اعلام می کند. به این ترتیب شما می توانید از دیگرا جلو باشید.

ابزار: MozCast

ابزار مشابه و مفید: AlgorooRank Risk IndexAyima Pulse

در مقالات بعدی تعداد بیشتری از این ابزارها را معرفی خواهیم کرد.

منبع:

moz.com

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *