اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

55 ابزار رایگان سئو (قسمت دوم)

در قسمت اول از مجموعه مقالات ابزارهای رایگان سئو در مجله سایت، چندین ابزار را برای بهبود نتایج گوگل خدمت شما معرفی کردیم. در این مقاله چند ابزار دیگر جهت استفاده شما عزیزان معرفی خواهم کرد.

ابزارهای خزش / ایندکس

این ابزارها به شما کمک می کند تا مطمئن شوید که سایت شما قابلیت خزیده شدن و ایندکس شدن توسط موتورهای جستجو را دارد.

55 ابزار رایگان سئو

BEAM US UP

اگر به یک خرنده آزاد دسکتاپ نیاز دارید هیچ ابزاری بهتر از Beam Us Up پیدا نخواهید کرد. در حالی که بسیاری از ویژگی های Screaming Frog را ندارد. این ابزار خریدن را به شکل کامل و رایگان انجام خواهد داد.

ابزار: Beam Us Up

LINK REDIRECT TRACE

یک افزونه رایگان برای مروگر کروم است. این افزونه به عنوان یک برنامه توصیه شده برای آنالیز تغییر مسیر توصیه شده است. این افزونه اطلاعاتی در مورد سربرگهای HTTP و rel-canonicals و robots.txt را مشخص می کند

همچنین ویژگی های دیگری مانند گرفتن اسکرین شات هم دارد که بسیار مفید خواهد بود.

ابزار: Link Redirect Trace

REDIRECT PATH

همانند برنامه Link Redirect Trace که در بند بالا معرفی کردیم این برنامه شامل ابزارهای مختلفی است که تغییر مسیر و اطلاعات سربرگ از سایتهایی که بازدید می کنید را نمایش می دهد.

ابزار: Redirect Path

SCREAMING FROG

این برنامه یکی از محبوب ترین برنامه های خزنده مبتنی بر دسکتاپ است که امروزه در دسترس است. بسیاری از مردم نمی دانند که نسخه رایگان این برنامه اجازه می دهد تا 500 آدرس را در هر بار خزش چک کند، اگر به اندازه نسخه پولی امکانات ندارد اما برای سایتهای کوچک بسیار مناسب است.

ابزار: Screaming Frog

SCREAMING FROG LOG FILE ANALYZER

این ابزار هم مانند ابزار بالایی توسط سایت screamingfrog معرفی شده است. با استفاده از این ابزار می توانید  سایت خودتان را به شکل رایگان تجزیه و تحلیل کنید. این برنامه هم نسخه پولی دارد اما با استفاده از نسخه رایگان می توانید یک سایت را تحلیل کنید.

ابزار: Screaming Frog Log File Analyser

55 ابزار رایگان سئو

SEOLYZER

ابزاری فوق العاده برای تجزیه و تحلیل اطلاعات ورودی به سیستم با برخی از ویژگی های جالب مانند تجزیه و تحلیل در زمان واقعی و طبقه بندی صفحه است.

ابزار: SEOlyzer

XENU

این خزنده دسک تاپ مبتنی بر ویندوز در طول 10 سال گذشته تقریبا بدون تغییر بوده است. بسیاری از افراد هنوز هم آن را دوست دارند و از آن برای ممیزی سایت اصلی استفاده می کنند، و با استفاده از آن به دنبال پیوندهای شکسته و غیره هستند.

ابزار: Xenu

در مقالات بعدی تعداد بیشتری از این ابزارها را معرفی خواهیم کرد.

منبع:

moz.com

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *