اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

55 ابزار رایگان سئو (قسمت سوم)

همانطور که در مقالات قبلی که در مجله سایت معرفی کردیم، سعی می‌کنیم تعداد دیگری از ابزارهای رایگان سئو را خدمت شما عزیزان معرفی کنیم. این قسمت ابزارهای رایگان برای جستجوی کلمات کلیدی در سئو، بررسی خواهد شد.

ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی

با استفاده از این ابزار می‌توانید بررسی کنید کاربران در اینترنت دنبال چه چیزی هستند و اینکه این کلمات چقدر اهمیت دارند.

ANSWER THE PUBLIC

این سایت لیست گسترده ای از سؤالات از هر مجموعه کلید واژه ایجاد می‌کند که می‌توانید از آن برای کلمات کلیدی سایت خودتان استفاده کنید.

ابزار: Answer The Public

کلمات کلیدی در سئو

KEYWORD EXPLORER

با استفاده از این سایت می‌توانید 500 میلیون کلمه کلیدی را جستجو کرده و بیابید، شما می‌توانید رتبه سختی کلمات کلیدی را از سایت Moz دریافت کنید.

حساب رایگان سایت Moz به شما امکان دسترسی به 10 کوئری در ماه را می دهد، با هر کوئری حداکثر 1000 پیشنهاد کلمه کلیدی به همراه تجزیه و تحلیل SERP به شما ارائه می شود.

ابزار: Keyword Explorer

کلمات کلیدی در سئو

KEYWORD PLANNER

این ابزار یکی از ابزارهای معروف گوگل است که برای Google ads ایجاد شده است. اما هنوز هم اطلاعاتی مفیدی برای برنامه‌ریزی کلمه کلیدی SEO را در اختیار شما قرار می دهد. این ابزار از داده های Google استفاده می کند برای همین از اعتبار بالایی برخوردار است.

ابزار: Keyword Planner

KEYWORDS EVERYWHERE

ابزار مورد علاقه SEO کارها، این افزونه برای مرورگر Firefox یا Chrome ارائه شده است، با استفاده از آن همزمان با سفر در اینترنت، پیشنهادات کلمات کلیدی را با حجم مشاهده کنید. این ابزار در کنسول جستجوی Google نیز کار می کند.

ابزار: Keywords Everywhere

UBERSUGGEST

این سایت اکنون فراتر از پیشنهادات کلمات کلیدی است، بسیاری از قابلیت های سئو گسترده مانند معیارهای لینک اصلی و ویژگی‌های صفحات رقیب را هم ارائه می دهد.

ابزار: Ubersuggest

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *