اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

Links Report

همانطور که در مقاله گوگل سرچ کنسول برای شما دوستان توضیح دادم، این ابزار از چندین قسمت تشکیل شده است. یکی از این بخش‌ها گزارش لینک‌هاست، در این بخش، گزارش های پیوند به مطالب داخلی سایت و همچنین گزارش های پبوند به سایت‌های دیگر را خواهید یافت. هر دو گزارش مفید هستند تا بدانید که چه میزان از محتوای شما لینک شده است. این گزارش از دو بخش کلی که خود چند زیر بخش دارد تشکیل شده است:

این بخش خود از سه قسمت تشکیل شده است:

  • Top linked pages
  • Top linking sites
  • Top linking text

Top linked pages

در این قسمت صفحات برتر سایت شما که توسط سایتهای دیگری لینک شده‌اند لیست خواهد شد. مثلا فرض کنید شما یک سایت رستوران دارید، سایت شما توسط یک منتقد بررسی شده و به شما لینک داده شده است.

این گزارش به شما در مورد صفحات محبوب سایت شما که توسط سایتهای دیگر لینک شده‌اند کمک خواهد کرد و به طور غیر مستقیم می‌توانید از طریق آن به بهبود محتوای سایت خودتان بپردازید.

Top linking sites

در این گزارش سایتهایی که اغلب به صفحات سایت شما لینک می‌دهند را مشاهده کنید. این گزارش می‌تواند به شما کمک کند که بدانید چه سایت‌هایی در حال لینک دادن به شما هستند و می‌توانید چگونگی استراتژی خودتان را برای بک لینک تعیین کنید.

Top linking text

در این گزارش کلماتی که سایتهای مختلف برای سایت شما و لینک دادن به سایت شما استفاده می‌کنند لیست خواهد شد. فقط لینکهایی که خارج از سایت و دامین شما هستند مشخص و شمارش خواهد شد.

INTERNAL LINKS

این بخش فقط یک زیربخش به نام Top Linked pages دارد. در این گزارش صفحاتی که از سایت خودتان به یکدیگر لینک شده‌اند نمایش داده خواهد شد. گوگل تمام لینک‌ها در یک صفحه را شمرده و در این گزارش نمایش خواهد داد. با استفاده از این گزارش خواهید دید چه میزان از محتوای سایت شما به یکدیگر لینک شده‌اند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *